מזרנים נגד כאבי גב

מזרנים נגד כאבי גב: כיצד לבחור את המזרן הנכון?

סובלים מכאבי גב? האם הכאב גדול במיוחד לאחר השינה? כנראה שהמזרן שלכם בבית אינו מתאים לכם. תופעת כאבי הגב ידועה מאוד ויכולה לקרות מסיבות רבות, אך ללא ספק כי לא משנה באיזה מצב בריאותי נהיה או באיזה גיל אנחנו, כאשר מדובר על מזרן שאינו נוח, כאב הגב לא יאחר מלבוא.

עד כה המיתוס המקובל היה כי מזרנים קשים הם הטובים ביותר למניעה או טיפול בכאבי גב, במיוחד בכאבי גב כרוניים. מחקרים רבים שללו מיתוס זה ואף קבעו כי דווקא מזרון קשה מדי עלול לגרום עצמו לכאבי גב קלים עד קשים במיוחד. לשם כך, מומלץ לקנות מזרנים נגד כאבי גב. לא מדובר על מזרנים הנחשבים כאורטופדים, אלא פשוט מזרונים העשויים מחומרים איכותיים ונמצאים בדרגת רכות מתאימה לגוף האדם.

גם כאן יש לציין כי לכל אחד העדפות שונות ומבנה אנטומי שונה. מזרן נגד כאבי גב שטוב לאחד לא מחייב כי יהיה טוב לאחר. לכן, מומלץ לרכוש מזרנים נגד כאבי גב רק מאותן חברות המאפשרות התנסות במקום, במיוחד החנויות המאפשרות תקופת התנסות ללא התחייבות כנגד פיקדון.

מחפשים מזרנים נגד כאבי גב? נסו את מזרני הקפיצים

מבחר רב של מזרנים נגד כאב גב בשוק, וחלקם זולים ולא איכותיים כאשר חלקו הוא ההיפך הגמור מכך. מכיוון שמדובר על מחירים לא זולים וכן מזרן אותו נרצה להחזיק שנים רבות בביתנו, חשוב כי נעשה זאת בחוכמה ובשיקול דעת ולא ניחפז לקפוץ על המזרן הראשון שמצא חן בעינינו.

כידוע לרבים, מזרני הקפיצים נחשבים כסוג הטוב ביותר ומתויגים בדרך כלל כמזרנים נגד כאבי גב. מזרונים אלו טובים בחלוקת המשקל והנוחות וכן מגיבים באופן אינדיווידואלי למשקל המונח עליהם. מחירם אמנם יקר, אך לטווח הרחוק משתלם מבחינה בריאותית ואף כספית, שכן הוא נשמר לאורך שנים.

עוז מזרן נגד כאב גב הנחשב לאיכותי הינו מזרן ספוג ויסקו אלסטי. מדובר על פיתוח אמריקאי אשר מתפקד כמזרן נגד כאבי גב מהסיבה כי הוא מספק תמיכה על פי רגישות לטמפרטורת ומסת הגוף וכן לנקודות לחץ מינימאליות.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support